Granty

Projekty i granty UE

Realizujemy projekty współfinansowane ze środków UE, żeby jeszcze szybciej i dynamiczniej rosnąć. 

Bon na innowacje

Random Forest sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich (dofinansowanie UE w wysokości 166 629,56 zł)System inteligentnej analizy dokumentów tekstowych przy użyciu automatycznie generowanych korpusów językowych i neuronowych modeli przetwarzania języka naturalnego.

 

Celem projektu jest automatyzacja analizy nieustrukturalizowanych lub posiadających wewnętrzną specyficzną strukturę dokumentów w języku polskim, w szczególności licznych i o znacznej objętości.

logo na stronę

ACESO

Wraz z 7 partnerami z Rumunii, Szwajcarii, Słowenii, Węgier i Polski rozpoczęliśmy realizację projektu “Zorientowane na Pacjenta Rozwiązania Inteligentnej i Odnawialnej Opieki Zdrowotnej” (Patient centric solution for smart and sustainable healthcare) współfinansowany ze środków UE w ramach konkursu Active Assisted Living Programme, Call 2019, Sustainable Smart Solutions for Ageing well (w Polsce przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju). 

 

Random Forest będzie odpowiadało przede wszystkim za zadania z obszaru analizy danych i budowania modeli machine learningowych. 

Całkowita kwota kosztów kwalifikowalnych wynosi 851665,90 zł, a dofinansowanie z budżetu Centrum 681332,72 zł. 

DOCMATIC

Od 1.10.2020 realizujemy współfinansowany projekt ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach Konkursu “Szybka Ścieżka 1_2020” projekt pt: “Chmura analityczna języka naturalnego”. 

 

Projekt zakłada stworzenie wirtualnej agencji analitycznej oferującej możliwość trenowania zespołu własnych agentów sztucznej inteligencji wydobywających szczegółowe informacje z dokumentów tekstowych oraz użycia ich do ciągłej analizy i ekstrakcji danych z indywidualnie zarządzanego repozytorium dokumentów. 

 

Całkowita kwota kosztów kwalifikowalnych wynosi 2 534 176,34 zł; dofinansowanie 1 933 874,33 zł

DOCWISE

Random Forest brał udział w akceleracji w Krakowskim Parku Technologicznym i wytworzyło agregator dokumentów wraz z dedykowanymi modelami AI do wyszukiwania kontekstowego. 

Projekt zakończył się wdrożeniem w Grupie Azoty S.A. 

Zrzut ekranu 2020-09-23 o 15.14.18